O nas

O nas czyli Marcin, Maciej i Michał. Sami Swoi z Chwaszczyna.

Granie na weselach i tego typu imprezach sprowadza się nie tylko do muzyki, ale również do sprawnego i ciekawego zabawiania gości czy prowadzenia oczepin. Posiadamy bardzo szeroki repertuar. Dla młodych i starszych. Wszelakie style muzyczne. Od Jesteś Szalona, Wymarzona, Słodko Słodka, Przekorny Los, Przez Twe oczy zielone, Tylko Ona Jedyna, Lubisz to lubisz, Bądź moją królową, Hands Up, Bailando, Cheri Cheri Lady, Cykady Na Cykladach, Jak nie my to kto, Chłopaki nie płaczą, I will Survive, Volare, Sofia, La Bamba, 

Ale to już było, Whisky, Mniej Niż Zero, Wielka Miłość, Sway, Konik na biegunach, Weź nie pytaj... itd ...itp. 

Więc mamy bardzo szeroki przekrój muzyczny. Aktualne hity i te hity z przekroju dawnych lat muzyki tanecznej.

 Na życzenie organizujemy wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy czy też wychodzimy do gości, między stoły i wykonujemy śpiewane zabawy takie jak np "miesiące" czy przyśpiewki w stylu "szła dzieweczka…"

Podczas przerw między blokami tanecznymi puszczamy w tle nastrojową muzykę. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie. Z para młodą ustalamy przebieg wesela, pierwszy taniec, konkursy i podziękowania. Nasz zespół posiada profesjonalne nagłośnienie i kolorowe oświetlenie. Usługi świadczymy głównie na terenie północnej Polski w szczególności na Kaszubach i reszcie woj. Pomorskiego. Rezerwacją terminu jest podpisanie z nami umowy. 

Zespół to estetyka w każdym calu: strój, wysokiej klasy sprzęt muzyczny, kultura osobista i do tego wieloletnie doświadczenie w zawodzie.


Maciej - Wokal / Saksofon.
Absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej. Ukończył wydział dyrygentury chóralnej na kierunku jazz i muzyka rozrywkowa, specjalność wokalistyka u p. mgr Krystyny Stańko. Dodatkowo uczył się gry na saksofonie u pana mgr Macieja Sikały. Nauczyciel muzyki i języka kaszubskiego, prowadzi chór i zespół wokalny. Jest miłośnikiem muzyki folkowej która w połączeniu z nowoczesnym i rozrywkowym podejściem daje wspaniałe połączenie ciekawych dźwięków. Maciej jest wielbicielem i odtwórcą standardów jazzowych, oraz szeroko pojętej muzyki rozrywkowej.

Marcin - Wokal / instrumenty klawiszowe.
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdyni oraz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II w Gdańsku. Właściciel "INTER MUSIC" świadczącej usługi w zakresie nauki gry na instrumentach muzycznych. Czynny muzyk mający na koncie liczne występy i koncerty solowe jak i zespołowe. Wieloletnie doświadczeniem w prowadzeniu imprez rozrywkowych, wodzirej z doskonałym wyczuciem publiczności. Menadżer zespołu.

Michał - Gitara.
Gitarzysta, muzyk, kompozytor. Nauczyciel w szkole gitarowej M.M. Guitar School. Potrafi się poruszać w różnych gatunkach muzycznych. Jego wszechstronność pozwala mu na granie muzyki związanej z blue-sem, jazzem, fusion, rockiem, pop czy heavy-metal. Muzyk sesyjny. Ma na koncie nagranych parę płyty i występy na dużych scenach, deskach teatru jak i telewizji np. "Dzień dobry TVN" czy "Kuba Wojewódzki". Czuwa nad stroną www, profilem fb, kontaktem w sieci i promocją zespołu.


POLECAMY

Oprawa muzyczna ślubu. 

Chcesz mieć wspaniały i zawodowy damski wokal na swojej ceremonii ślubnej ? 

Radzimy odezwać się do tej niesamowitej wokalistki!