O nas

O nas czyli Marcin, Maciej i Michał. Sami Swoi z Chwaszczyna.

Granie na weselach i tego typu imprezach sprowadza się nie tylko do muzyki, ale również do sprawnego i ciekawego zabawiania gości czy prowadzenia oczepin. Posiadamy bardzo szeroki repertuar. Dla młodych i starszych. Wszelakie style muzyczne. Od Biały Miś, Jesteś Szalona, Wymarzona, Słodko Słodka, Przekorny Los, Tylko Ona Jedyna, Hands Up, Bailando, Cheri Cheri Lady, Cykady Na Cykladach, Jak nie my to kto, I will Survive, Volare, Sofia, La Bamba, Ale to już było, Whisky, Mniej Niż Zero, Wielka Miłość, Sway... itd ...itp. Więc bardzo szeroki przekrój muzyczny. Aktualne hity i te hity z przekroju dawnych lat muzyki tanecznej.

 Na życzenie organizujemy wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy czy też wychodzimy do gości, między stoły i wykonujemy śpiewane zabawy takie jak np "miesiące" czy przyśpiewki w stylu "szła dzieweczka…"

Podczas przerw między blokami tanecznymi puszczamy w tle nastrojową muzykę. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie. Z para młodą ustalamy przebieg wesela, pierwszy taniec, konkursy i podziękowania. Nasz zespół posiada profesjonalne nagłośnienie i kolorowe oświetlenie. Usługi świadczymy głównie na terenie północnej Polski w szczególności na Kaszubach i reszcie woj. Pomorskiego. Rezerwacją terminu jest podpisanie z nami umowy. 

Zespół to estetyka w każdym calu: strój, wysokiej klasy sprzęt muzyczny, kultura osobista i do tego wieloletnie doświadczenie w zawodzie.


Maciej - Wokal / Saksofon.
Absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej. Ukończył wydział dyrygentury chóralnej na kierunku jazz i muzyka rozrywkowa, specjalność wokalistyka u p. mgr Krystyny Stańko. Dodatkowo uczył się gry na saksofonie u pana mgr Macieja Sikały. Nauczyciel muzyki i języka kaszubskiego, prowadzi chór i zespół wokalny. Jest miłośnikiem muzyki folkowej która w połączeniu z nowoczesnym i rozrywkowym podejściem daje wspaniałe połączenie ciekawych dźwięków. Maciej jest wielbicielem i odtwórcą standardów jazzowych, oraz szeroko pojętej muzyki rozrywkowej.

Marcin - Wokal / instrumenty klawiszowe.
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdyni oraz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II w Gdańsku. Właściciel "INTER MUSIC" świadczącej usługi w zakresie nauki gry na instrumentach muzycznych. Czynny muzyk mający na koncie liczne występy i koncerty solowe jak i zespołowe. Wieloletnie doświadczeniem w prowadzeniu imprez rozrywkowych, wodzirej z doskonałym wyczuciem publiczności. Menadżer zespołu.

Michał - Gitara.
Gitarzysta, muzyk, kompozytor. Nauczyciel w szkole gitarowej M.M. Guitar School. Potrafi się poruszać w różnych gatunkach muzycznych. Jego wszechstronność pozwala mu na granie muzyki związanej z blue-sem, jazzem, fusion, rockiem, pop czy heavy-metal. Muzyk sesyjny. Ma na koncie nagranych parę płyty i występy na dużych scenach, deskach teatru jak i telewizji np. "Dzień dobry TVN" czy "Kuba Wojewódzki". Czuwa nad stroną www, profilem fb, kontaktem w sieci i promocją zespołu.


POLECAMY

Oprawa muzyczna ślubu. 

Chcesz mieć wspaniały i zawodowy damski wokal na swojej ceremonii ślubnej ? 

Radzimy odezwać się do tej niesamowitej wokalistki!